Ważna informacja Zamówienia złożone od 12:00 29.11.2021 będziemy realizować od 6.12.2021. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Lotto Animals - gra, loteryjka
  • Kaligrafia z uśmiechem. Literki
  • Awantura w lesie! Czyli o tym, że najsilniejszy nie zawsze ma rację książka
  • Kuferek Świąteczny 2021

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Lotto Animals - gra, loteryjka
2.Kaligrafia z uśmiechem. Literki
3.Awantura w lesie! Czyli o tym, że najsilniejszy nie zawsze ma rację książka
4.Kuferek Świąteczny 2021

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 35.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Lotto Animals - gra, loteryjka

Warto uczyć dziecko języka obcego już od najmłodszych lat. Oddajemy zatem w Twoje ręce loteryjkę „Lotto Animals”. Celem gry jest przyswojenie nazw zwierząt w języku angielskim. Poprzez kojarzenie rysunków zwierząt z napisami w języku obcym dziecko, dzięki pamięci wzrokowej, utrwala zapis wyrazów. Dodatkowo wymowę maluszkowi ułatwi zamieszczony pod nazwami angielskimi uproszczony zapis fonetyczny słówek. W środku gry znajduje się szczegółowa instrukcja, która zawiera opis do 4 gier. Gra oparta jest na klasycznych zasadach loteryjki, co zapewni doskonałą zabawę dzieciom w różnym wieku.
Zestaw zawiera:
4 dwustronne plansze
48 dwustronne tafelki
Sugerowany wiek graczy: 6-12
Liczba graczy: 1-4
Wymiary: 275x185x35 mm
Kod EAN: 5902410005826

2.Kaligrafia z uśmiechem. Literki

Wesołe zabawy -przyjazna nauka = moc dziecięcych uśmiechów Idealna pozycja na początek! Dziecko poznaje literki oraz doskonali umiejętność pięknego i poprawnego pisania. Rozwija sprawności manualne i poszerza słownictwo, kolorując, naklejając i nazywając obrazki. Przejrzyste, duże ilustracje, prosty układ stron i ciekawe ćwiczenia pomogą w skupieniu i przyciągną uwagę na dłużej. A rumiany słonik umili wspólne chwile!
Autorzy: Anna Horosin, Małgorzata Klich
Ilustracje: Joanna Babula
Seria wydawnicza: Kaligrafia z Uśmiechem
Kategoria wiekowa: 5+
ISBN: 978-83-8207-011-8
EAN: 9788382070118
Format: 165x240
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2021
Inf. dodatkowe: naklejki

3.Awantura w lesie! Czyli o tym, że najsilniejszy nie zawsze ma rację książka

Awantura w lesie! Wilk wyrzucił małego kruka i borsuka ze zbudowanego przez nich zamku. Tak się przy tym posprzeczali, że aż wilk spuścił kruczkowi lanie. Wilk jest duży i silny, dlatego zwierzątka nie potrafią same się przed nim obronić. Tym razem małemu krukowi nie pomagają nawet jego bezczelne powiedzonka. Cóż więc robić? Dzik twierdzi, że jest tylko jedno wyjście: trenować muskuły, nauczyć się boksować i oddać wilkowi. Lecz czy to dobry pomysł? A może wtedy będzie jeszcze gorzej? Przeczytajcie, jak mały kruk dowiedział się, że najsilniejszy nie zawsze ma rację. Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje. Każde opowiadanie zawiera cenny morał, mały kruk m.in. uczy się, jak być najgrzeczniejszym zwierzątkiem w całym lesie, oraz poznaje wartość przyjaźni. Książki o małym kruku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!
Autor: Nele Moost
Ilustracje: Annet Rudolph
Tłumaczenie: Monika Wac
Seria wydawnicza: Mały Kruk
Kategoria wiekowa: 4+
ISBN: 978-83-7915-104-2
EAN: 9788379151042
Format: 200x275
Objętość: 32 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania:2014

4.Kuferek Świąteczny 2021

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Lotto Animals - gra, loteryjkaKaligrafia z uśmiechem. LiterkiAwantura w lesie! Czyli o tym, że najsilniejszy nie zawsze ma rację książkaKuferek Świąteczny 2021

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.