Ważna informacja Zamówienia złożone od 12:00 29.11.2021 będziemy realizować od 6.12.2021. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Święty Mikołaj na dobry sen
  • Karty edukacyjne Zabawy logiczne 6-9 lat
  • Niesamowite zwierzęta - pakiet gier
  • Kuferek Świąteczny 2021

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Święty Mikołaj na dobry sen
2.Karty edukacyjne Zabawy logiczne 6-9 lat
3.Niesamowite zwierzęta - pakiet gier
4.Kuferek Świąteczny 2021

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 29.90 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Święty Mikołaj na dobry sen

Gdy świat za oknem puszek wyściela, a magię świąt każde serduszko mieści, wigilijna gwiazdka snuje swoje opowieści… Skrzyp, skrzyp - łóżko zaskrzypiało. Chrap, chrap - Pimpuś zachrapał. Puk, puk! - Księżyc zastukał w okno Julci i zaprosił ją do wspaniałej zabawy! Poczytajmy wspólnie o tym, co najpiękniejsze. Bożonarodzeniowe historie pełne ciepła, miłości i bliskości.
Autor:Mariusz Niemycki. Ilustracje:Agata Nowak. Seria wydawnicza:Opowieści Wigilijnej Gwiazdki. Kategoria wiekowa:3+. ISBN:978-83-7915-963-5. EAN:9788379159635. Format:200x285 Objętość:16. Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2020

2.Karty edukacyjne Zabawy logiczne 6-9 lat

"Karty edukacyjne - Zabawy logiczne" to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania. Zawarte w zagadkach informacje, rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samemu, bądź zaprosić do wspólnej zabawy rodzeństwo, rodziców lub koleżanki i kolegów. Bez względu na wiek graczy, każdy na pewno dowie się czegoś nowego.
Wciągające zagadki, wygodny format, kolorowe ilustracje oraz szybkie sprawdzenie odpowiedzi na odwrocie!
ZAWARTOŚĆ:
54 dwustronne karty

3.Niesamowite zwierzęta - pakiet gier

Niesamowite zwierzęta to pakiet trzech gier karcianych (psy, koty, dzikie zwierzęta), który łączy ekscytującą rywalizację z przyswajaniem informacji o zwierzętach, zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych. Podczas zabawy gracze muszą wykazać się intuicją, refleksem oraz sprytem. Poczuj zew natury, zaplanuj strategię i nie daj się zaskoczyć!
Gry Niesamowite zwierzęta to trzy warianty zabawy. Zawodnicy poznają rekordzistów wśród zwierząt i typują, która ich cecha będzie najsilniejsza w porównaniu z cechami innych zwierzaków. Przy okazji odkrywają sekrety ras psów i kotów domowych, a także ciekawostki o 156 zwierzętach.
Superbystrzaki sprawdzą swój refleks i spostrzegawczość w wariancie wymagającym odnalezienia takich samych symboli kart. Ostatni wariant spodoba się miłośnikom gry w kuku lub kenta, gdyż zabawa polega na zbieraniu czwórek kart z takim samym symbolem.
Proste zasady gry i szybkie rozgrywki pozwalają zdobywać wiedzę w małych porcjach i utrwalać ją dzięki ciekawym powtórkom. Realistyczne zdjęcia wiernie ilustrują przedstawicieli gatunków i ras, a ciekawostki przemawiają do wyobraźni i pozostają na długo w pamięci. Ile kg liści zjada dziennie żyrafa? Które zwierzę rozwija w biegu największą prędkość? Jaki kolor skóry ma niedźwiedź polarny? Graj, licytuj, zbieraj karty i poznawaj świat zwierząt!
ISBN: 590-36-99821-27-5
Data wydania: kwiecień 2021
Wiek: 6-99 lat
Liczba graczy: 2+ graczy
Czas rozgrywki: 20 minut
Zawartość: 165 kart (3 talie), instrukcja

4.Kuferek Świąteczny 2021

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Święty Mikołaj na dobry senKarty edukacyjne Zabawy logiczne 6-9 latNiesamowite zwierzęta - pakiet gierKuferek Świąteczny 2021

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.