Ważna informacja Dla zamówień na mikołajki złożonych od 01.12.2021 od godziny 13:30 nie gwarantujemy dostarczenia przed 5.12.2022. W sytuacji, kiedy dopisało się dziecko do grupy a mają Państwo zamówione u nas paczki prosimy o kontakt telefoniczny.

  • Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec
  • Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
  • Co każdy przedszkolak... powinien wiedzieć
  • Kuferek Świąteczny 2021

Paczka Przedszkolaka Zwierzyniec 4-6

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Przedszkolaka Zwierzyniec 4-6. W skład zestawu wchodzi:
1.Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec
2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka
3.Co każdy przedszkolak... powinien wiedzieć
4.Kuferek Świąteczny 2021

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 32.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec

Memory na 3 sposoby Zwierzyniec to druga edycja wyjątkowej gry przeznaczonej dla całej rodziny! Trzy warianty rozgrywki oraz intrygująca szata graficzna nie pozwolą dzieciom się nudzić bez względu na wiek.
W zależności od wybranego wariantu, gra trenuje pamięć, spostrzegawczość lub refleks, a także ćwiczy motorykę małą.
Kapitan Nauka. Memory na 3 sposoby. Zwierzyniec. Gra memory ze zwierzakami. Ćwiczenie pamięci i spostrzegawczości u dzieci od 2 lat. Doskonały sposób na nudę i dobrą zabawę u małych dzieci. Sposób na miłe i kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem!
2+ Pamięć – jest to najprostsza forma gry, przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych. Ten wariant gry bliski jest klasycznemu memory.
4+ Spostrzegawczość - przewidziany dla nieco starszych dzieci od 4. roku życia. W tej wersji celem graczy jest nie tylko odkrycie par, ale także wskazanie minimum jednej z trzech różnic między obrazkami.
6+ Refleks – rozrywka przeznaczona dla starszych dzieci. Po odsłonięciu pary przez jednego z graczy wszyscy uczestnicy szukają trzech, dwóch lub jednej różnicy zgodnie z zasadą "kto pierwszy, ten lepszy"!
Gra kończy się wtedy, gdy wszystkie karty zostaną odkryte, a wygrywa ten, kto ma najwięcej par.
Karty zostały wykonane z grubej tektury, dzięki czemu wytrzymają wiele emocjonujących rozgrywek! Dzieci z pewnością polubią zabawne, sympatyczne wizerunki zwierząt autorstwa Magdaleny Popovics, a gra będzie doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu.
wiek: 2- 9 lat
liczba graczy: > 2
czas gry: 20 min
ISBN: 978-83-7788-878-0


2.Karty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówka

Karty edukacyjne „Angielski. Najważniejsze słówka” to wyjątkowy zestaw do nauki pierwszych angielskich słówek dla dzieci w wieku 3-5 lat. Na 55 dwustronnych kartach znajdują się kolorowe ilustracje ułatwiające zapamiętywanie z podpisem w języku polskim z jednej strony i w języku angielskim – z drugiej. Karty można wykorzystać do wielu gier i zabaw opisanych we wstępie dołączonym do talii. W trakcie wciągającej zabawy słówka same wchodzą do głowy! Angielskie słowa zostały tak dobrane, by przybliżyć najmłodszym najważniejsze pojęcia z ich najbliższego otoczenia, z takich grup tematycznych jak: rodzina, części ciała, zabawki czy produkty spożywcze.Dzięki wygodnemu, poręcznemu formatowi karty sprawdzą się nie tylko w domu, lecz także podczas podróży, spaceru, w poczekalni.
Liczba graczy: od 1 do 6
Czas gry: ok. 10-20 min
Kod paskowy (EAN): 9788377888032

3.Co każdy przedszkolak... powinien wiedzieć

Seria KAŻDY PRZEDSZKOLAK to wsparcie dla malucha stawiającego pierwsze kroki w małej społeczności oraz świetna zabawa! W co się ubrać, gdy świeci słonko, a w co, gdy pada śnieg? A także zachowanie w sklepie, w lesie, parku czy zoo, czyli scenki o tym, co powinno wiedzieć każde dziecko.
Książeczka aktywnościowa, opracowana przez doświadczoną nauczycielkę wychowania przedszkolnego, zawiera informacje o porach roku oraz o tym, jak postępować w różnych okolicznościach. Krótkie, treściwe teksty łatwo zapamiętać, ilustracje mają walor edukacyjny, a barwne naklejki i elementy do kolorowania zapewniają maluchom rozrywkę.
Autor: Dorota Krassowska
Ilustracje: Marta Ostrowska
Seria wydawnicza: Każdy Przedszkolak
Kategoria wiekowa: 3+
ISBN: 978-83-8207-034-7
EAN: 9788382070347
Format: 200x285
Objętość: 16 str.
Oprawa: miękka szyta
Rok wydania: 2021
Inf. dodatkowe: naklejki

4.Kuferek Świąteczny 2021

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, Ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Memory na 3 sposoby. ZwierzyniecKarty edukacyjne. Angielski Najważniejsze słówkaCo każdy przedszkolak... powinien wiedziećKuferek Świąteczny 2021

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.