• Zimowa malowanka cz1
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Zwierzaczek
  • Loteryjka gra

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 4.67 (3 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Zimowa malowanka cz1
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Zwierzaczek
4.Loteryjka gra

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 29.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Zimowa malowanka cz12.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Zwierzaczek

Mała Kasia nie ma rodzeństwa i czuje się samotna.Mama postanawia spełnić jej prośbę i kupić jej zwierzątko.Zobacz, jak Kasia i mama szukały odpowiedniego przyjaciela, kto nim został i gdzie go znalazły.
ISBN: 978-83-87972-64-6 Format: 200x190 mm Objętość: 12 str. Oprawa: miękka szyta

4.Loteryjka gra

Seria "Loteryjka" otrzymała wyróżnienia: w VIII edycji konkursu Zabawka Roku 2017 oraz w XV edycji prestiżowego konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Gra Loteryjka Świat 3+ polega na wyszukiwaniu szczegółów oraz jak najszybszym przyporządkowaniu obrazka znajdującego się na żetonie do odpowiedniego miejsca na planszy. Zabawa przeznaczona jest dla maluszków już od 3 roku życia. W zestawie znajduje się 6 bajecznie kolorowych plansz, 36 żetonów oraz instrukcja przedstawiająca 4 różne warianty gry. „Loteryjka świat" rozwija spostrzegawczość, koncentrację, precyzję i koordynację wzrokowo-ruchową, a także umiejętność rozpoznawania i nazywania kolorów. Trwałe elementy, wykonane z grubej tektury sprawdzą się idealnie już dla trzylatków, a zabawa w dopaskowanie kolorowych żetonów do dużych ilustracji na planszach dostarczy maluchom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą i umiejętność rozpoznawania kształtów. Wyjątkowe ilustracje autorstwa Artura Gulewicza zabiorą graczy w podróż dookoła świata! Gra "Loteryjka Świat 3+" została wyprodukowana w Polsce z najwyższą troską o bezpieczeństwo dzieci.
ISBN: 978-83-7788-733-2 Data wydania: marzec 2017 Ilustrator: Artur Gulewicz

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Zimowa malowanka cz1Kuferek świąteczny 2019ZwierzaczekLoteryjka gra

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.