• Kuferek Świąteczny 2020
  • Taka piękna jest przyroda
  • Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne
  • Zimowa malowanka cz1

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 4.67 (3 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek Świąteczny 2020
2.Taka piękna jest przyroda
3.Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne
4.Zimowa malowanka cz1

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 37.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek Świąteczny 2020

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, wierszyk, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30x21x10 cm. Wysokość rączki: 6cm.

2.Taka piękna jest przyroda

"Taka piękna jest przyroda" to zbiór wierszy o tematyce przyrodniczo-ekologicznej, który jest owocem wieloletniej pracy doświadczonego nauczyciela zafascynowanego edukacją ekologiczną. Proponowane wiersze są doskonałą pomocą dla nauczycieli do pracy z dziećmi. Pomogą w kształtowaniu właściwej postawy maluchów wobec przyrody; uwrażliwiają je na piękno niezwykłego świata roślin i zwierząt, nauczą wnikliwie obserwować otaczającą nas przyrodę i zwrócą uwagę na potrzeby ochrony środowiska.
Autor:Jolanta Kasperkowiak. Ilustracje:Joanna Babula. Kategoria wiekowa:5+. ISBN:978-83-7437-592-4. EAN:9788374375924. Format:200x285. Objętość:48. Oprawa:miękka szyta. Rok wydania:2016

3.Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne

Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne to zestaw 100 zabaw, które zapewnią prawidłowy rozwój artykulacji u dzieci. Wszystkie aktywności zostały opracowane przez Monikę Sobkowiak, neurologopedę i nauczycielkę edukacji przedszkolnej. Ich celem jest usprawnienie pracy narządów artykulacyjnych: języka, warg i podniebienia oraz zapobieganie wadom wymowy. Połączenie zabawy z nauką świetnie sprawdzi się również podczas terapii logopedycznej. Zabawy logopedyczne utrwalają poprawną wymowę głosek najczęściej sprawiających trudności, pomagają w budowie prawidłowych nawyków oddechowych i rozwijają słuch fonematyczny, który wpływa na naukę pisania. Wszystkie te umiejętności zaprocentują w przyszłości i ułatwią dzieciom naukę czytania i pisania. Pakiet Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne to różnorodne zadania, które zainteresują dzieci i zachęcą je do aktywności. Wśród poleceń m.in.: Dokończ rysować fale, rysując powtarzaj: SZ.. Otocz pętlą wszystkie osoby, które wypowiadają głoskę O Połącz zwierzęta każdego gatunku od najmniejszego do największego. Naśladuj dźwięki, jakie wydają. W pakiecie znajduje się 30 dwustronnych, zmywalnych kart z zagadkami o różnym stopniu trudności wzbogaconych barwnymi ilustracjami Macieja Łazowskiego oraz flamaster suchościeralny. Dużym atutem dla rodziców i opiekunów jest dołączony poradnik ze wskazówkami dotyczącymi rozwoju wymowy u przedszkolaków i podpowiedziami, jak pracować z dzieckiem w domu i na co warto zwrócić uwagę podczas wspólnych zabaw. Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne to: różnorodne zadania na kartach i w książce wskazówki neurologopedy i pedagoga dla rodziców ćwiczenia mowy i artykulacji profilaktyka wad wymowy zadania dopasowane do umiejętności artykulacyjnych dziecka na różnych etapach rozwoju ćwiczenie myślenia logicznego i spostrzegawczości dwustronne zmywalne karty z flamastrem

4.Zimowa malowanka cz1Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Kuferek Świąteczny 2020Taka piękna jest przyrodaGimnastyka języka. Zabawy logopedyczneZimowa malowanka cz1

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.