• Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki
  • Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje
  • Magiczne Mozaiki 80 el.

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 4.67 (3 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki
2.Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje
3.Magiczne Mozaiki 80 el.

Dostępność: W magazynie

Cena: 22.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki

Listonosz Kot, jak co dzień, wyrusza rozwieźć listy i paczki. Musi jednak przerwać swoją pracę, ponieważ zepsuł mu się rower. Na szczęście na pomoc listonoszowi przybywa królik Wojtuś. Naprawia szybko rower i, korzystając z okazji, podaje przesyłkę do dostarczenia. Co napisał Wojtuś na kartce imieninowej oraz jakiej cennej lekcji udzielił mu listonosz?

2.Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje

Książeczka jest zbiorem prostych ćwiczeń, dopasowanych do umiejętności dzieci w wieku 3 lat. Rozwija płynność i precyzję ruchów ręki, usprawnia pamięć, utrwala wiadomości, a jednocześnie bawi i pozwala ciekawie spędzić czas.

3.Magiczne Mozaiki 80 el.

"Magiczne Mozaiki" to kreatywna zabawa edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do Waszej dyspozycji oddana zostaje plansza z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji. Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. Wymiary tabliczki: 14,3/13,2 cm. Zawartość pudełka: plansza, 80 średnich elementów, album z inspiracjami.

. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Książeczka Listonosz Kot - imieniny KikiĆwiczeniówka 3 latek zgaduje i kolorujeMagiczne Mozaiki 80 el.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.