• Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki
  • Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje
  • Magiczne Mozaiki 80 el.

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+

Ocena: 4.67 (3 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 3+. W skład zestawu wchodzi:
1.Kuferek świąteczny
2.Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki
3.Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje
4.Magiczne Mozaiki 80 el.

Dostępność: Brak. Proszę kontaktować się telefononicznie.
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 20 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 22.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Kuferek świąteczny

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika w stylu domu, otwierane elementy - okna, drzwi oraz garaż. Z jednej strony kuferka znajduje się renifer i piesek a z drugiej motor oraz skuter śnieżny, dlatego kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka 30,2cm x 10,3cm x 25,7cm wyskokości bez rączki, z rączką 31,7cm.

2.Książeczka Listonosz Kot - imieniny Kiki

Listonosz Kot, jak co dzień, wyrusza rozwieźć listy i paczki. Musi jednak przerwać swoją pracę, ponieważ zepsuł mu się rower. Na szczęście na pomoc listonoszowi przybywa królik Wojtuś. Naprawia szybko rower i, korzystając z okazji, podaje przesyłkę do dostarczenia. Co napisał Wojtuś na kartce imieninowej oraz jakiej cennej lekcji udzielił mu listonosz?

3.Ćwiczeniówka 3 latek zgaduje i koloruje

Książeczka jest zbiorem prostych ćwiczeń, dopasowanych do umiejętności dzieci w wieku 3 lat. Rozwija płynność i precyzję ruchów ręki, usprawnia pamięć, utrwala wiadomości, a jednocześnie bawi i pozwala ciekawie spędzić czas.

4.Magiczne Mozaiki 80 el.

"Magiczne Mozaiki" to kreatywna zabawa edukacyjna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do Waszej dyspozycji oddana zostaje plansza z mnóstwem otworów, w których należy umieścić różnej wielkości kolorowe elementy, by stworzyć rozmaite wzory i obrazy. Istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji, a po wykonaniu ilustracji wystarczy, że wyjmiecie elementy i możecie zacząć od nowa. Do zestawu dołączony jest album zawierający ponad 100 inspiracji. Zabawa ćwiczy kreatywność i wyobraźnię. Wymiary tabliczki: 14,3/13,2 cm. Zawartość pudełka: plansza, 80 średnich elementów, album z inspiracjami.

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.Kuferek świątecznyKsiążeczka Listonosz Kot - imieniny KikiĆwiczeniówka 3 latek zgaduje i kolorujeMagiczne Mozaiki 80 el.

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.