• Wielcy muzycy

Książka Wielcy muzycy

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Książka Wielcy muzycy. W skład zestawu wchodzi:
1.Wielcy muzycy

Dostępność: W magazynie
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 25.80 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Opis produktu

1.Wielcy muzycy

Kolejna część nagradzanej serii Wielcy ludzie. Po odkrywcach, naukowcach i wynalazcach przyszedł czas na muzyków. O najwybitniejszych postaciach muzyki rozrywkowej opowiedział Robert Janowski, a całość zilustrował Maciej Szymanowicz. Dowiemy się, skąd wzięła się nazwa ABBA, co lubił jadać Elvis Presley, ile par okularów ma Elton John oraz wielu innych ciekawych informacji.
Kim są muzycy? Mówiąc o muzykach, najczęściej mamy na myśli kompozytorów, czyli tworców muzyki, ale z nimi czasem bywa tak jak z dramaturgami, którzy potrafią napisać najlepszą sztukę, ale już nie odegrają jej na scenie. Dlatego równie ważni są wykonawcy muzyki. Zdarzają się jednak i tacy kompozytorzy, którzy są niedoścignionymi wykonawcami własnych utworów. W tej książce opowiem wam zarówno o jednych, jak i o drugich – o twórcach muzyki rozrywkowej i o jej wykonawcach. Po prostu o fantastycznych muzykach.
Robert Janowski
Ci, którzy tworzą muzykę, tworzą rzeczywistość równie intensywnie, jak wynalazcy i naukowcy. Przykłady twórców i twórczyń muzyki, tworzących piękno w czystym wydaniu, a dzięki pasji, talentom, pracy i wrażliwości – tworzących także historię. A jeżeli dodamy do opowieści o nich bajeczną oprawę wizualną, to trudno będzie znaleźć lepiej nadający się do tego celu… instrument. “Wielcy Muzycy” to właśnie taki instrument. Myślę, że najlepszy z możliwych. Bo będzie wręcz muzyką dla Waszych uszu.
Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, Finalista Global Teacher Prize 2020
Autor: Robert Janowski, Ilość stron: 120, Ilustracje: Maciej Szymanowicz, EAN: 9788381411783, Seria: Wielcy ludzie, Wiek: +9 lat, Wydawnictwo: Dwukropek, Rozmiar:25cm x 29cm

.

Wielcy muzycy

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.