• Brzdące kolorują zwierzaki na wsi
  • Worek ze sznurkiem na prezenty
  • Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

Paczka Wielkanocna dla dzieci 4+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka Wielkanocna dla dzieci 4+. W skład zestawu wchodzi:
1.Brzdące kolorują zwierzaki na wsi
2.Worek ze sznurkiem na prezenty
3.Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

Dostępność: Zostało mniej niż 10 sztuk
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 27.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Brzdące kolorują zwierzaki na wsi

Kredki już czekają, ZWIERZAKI zapraszają, BRZDĄCE KOLORUJĄ! Te poręczne zeszyciki to pomysł na chwilę rozrywki i relaksu dla malucha w każdych okolicznościach: w domu, w podróży, w poczekalni. Znajdziecie w nich: -przyjazne obrazki – by uwrażliwić na szczegóły, formy i wielkości, -urocze naklejki – by pomóc dobrać kolory, -ciekawe pytania – by rozwijać spostrzegawczość. Brzdące bawią się na sto dwa z barwami i kształtami!
Autor: Zofia Zabrzeska, Ilustracje:© stock.adobe.com, Seria wydawnicza: Brzdące Kolorują, Kategoria wiekowa:3+, ISBN: 978-83-7915-866-9, EAN: 9788379158669, Format: 140x200, Objętość: 16, Oprawa: miękka szyta, Rok wydania:2020, Inf. dodatkowe: naklejki

2.Worek ze sznurkiem na prezenty



3.Kapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka! „Kapitan Nauka. Poznaję Litery” to zestaw składający się z książeczki i 35 kart obrazkowych dla małych odkrywców literek.
Dzieci naturalnie interesują się otaczającymi je napisami. Na każdym kroku pytają: „Co tu jest napisane?”, „Jaka to litera?”
Specjalnie z myślą o małych ciekawskich przygotowaliśmy zestaw składający się z książki i kart obrazkowych – idealny prezent dla przedszkolaka, który rozpoczyna przygodę z alfabetem.
Ciekawe zabawy z alfabetem i kolorowe karty, które przyciągną uwagę każdego dziecka!
W książce znajduje się wiele ciekawych łamigłówek dla dziecka i propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do zestawu. Dziecko poznaje litery, układa swoje imię z kart, uczy się odwzorowywania i odczytywania liter, a wszystko w formie wciągającej zabawy.
Zestaw można wykorzystać na wiele sposobów: w domu, na wycieczce czy w ogrodzie. Poręczny format gwarantuje wygodę użytkowania, a ciekawe zadania i barwne ilustracje to doskonały sposób na nudę!


. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.



Brzdące kolorują zwierzaki na wsiWorek ze sznurkiem na prezentyKapitan Nauka. Poznaję Litery 3+ (Książka + karty obrazkowe)

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.