• Literki z naklejkami 6-7 lat
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
  • Gra pełny kurnik

Paczka mikołajkowa dla dzieci 6+

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa dla dzieci 6+. W skład zestawu wchodzi:
1.Literki z naklejkami 6-7 lat
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania
4.Gra pełny kurnik

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 29.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Literki z naklejkami 6-7 lat

Kolorowanka z szablonami, dzięki którym dzieci bez trudu poznają kształty liter i uczą się pisać je po śladzie, w wyznaczonych liniach. Na początku trudno opanować kształty literek, dlatego w tej kolorowance ćwiczenia zaczynają się od pisania literek po śladzie. Najpierw dzieci trenują pisanie każdej litery z osobna. Następnie uczą się łączenia liter w prostych wyrazach: dom, lis, kot. Wreszcie mogą spróbować swych sił wpisując słowa w pola krzyżówki. Dodatkowym atutem są aż 24 kolorowe naklejki oraz kartoniki do wycięcia, którymi można zagrać w memory – grę rozwijającą koncentrację i spostrzegawczość dzieci przez znajdywanie dwóch takich samych rysunków.
ISBN: 978-83-60722-23-7 Format: A5 Ilość stron: 16 + wkładka z naklejkami. Zawartość: Ilustracje czarno-białe, na okładce gra memory do wycięcia.

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytania

Zaginiona obrączka staje się przyczyną odwiedzenia zaginionych światów! Z wynalazcą Szymonem i jego wehikułem czasu wszystko jest możliwe. Zapraszamy na ekscytującą wyprawę w przeszłość!
Rok wydania: 2019 Oprawa: Oprawa miękka ISBN: 978-83-8106-630-3 EAN: 9788381066303 Stron: 32 Format: 14,5 x 19,5 cm Przedział wiekowy: 4-6 lat Indeks wydawcy: 2882

4.Gra pełny kurnik

Gra „Pełny kurnik” zapewni fantastyczną zabawę dla całej rodziny. Gracze zbierają jaja, hodują kurczaki i kury oraz starają się bronić je przed ptasią grypą i przebiegłym lisem. Ten z hodowców, który jako pierwszy ułoży na grzędach w swoim kurniku dziewięć dorosłych kur, zwycięża!

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Literki z naklejkami 6-7 latKuferek świąteczny 2019Podróż w czasie. Duże litery. Opowiadania do nauki czytaniaGra pełny kurnik

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.