• Osiołek i gwiazda
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Trzy gwiazdki szczęścia
  • Gra Gorący Ziemniak Junior

Paczka mikołajkowa 4-6 lat

Ocena: Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy!

Genialna Paczka mikołajkowa 4-6 lat. W skład zestawu wchodzi:
1.Osiołek i gwiazda
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Trzy gwiazdki szczęścia
4.Gra Gorący Ziemniak Junior

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 24.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Osiołek i gwiazda

Zobaczysz, dla nas też zaświeci kiedyś szczęśliwa gwiazda Żywot osiołka nie należy do łatwych - Bury przekonał się o tym na własnej skórze, gdy surowy gospodarz zmusił go do pracy ponad siły. Mimo to kłapouszek miał zawsze w pamięci słowa swojej mamy: szczęście, spotka także i jego... A tak się składa, że miało ono nadejść już bardzo niedługo - razem z dwojgiem ubogich, strudzonych wędrowców... Opowieść o dzielnym osiołku, który stał się świadkiem największego cudu!
PROMOCJA ISBN: 978-83-7915-524-8 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Trzy gwiazdki szczęścia

Gwiazdy tak jak ludzie mają swe sekrety W biały wigilijny wieczór Krzyś strapionym wzrokiem wpatrywał się w niebo. Gorycz, którą nosił w sercu, przyprawiała go o wyjątkowo ponury nastrój - nie spodziewał się jednak, że gwiaździsta noc okaże się na tyle magiczna, by wymazać cały jego żal i pomóc odnaleźć mu szczęście, na dodatek tam, gdzie wcale nie miał zamiaru szukać! Trzy gwiazdki szczęścia to pełna ciepła, pouczająca historia o tym, że w życiu wcale nie liczy się to, ile się posiada, ale miłość i czas, które możemy podarować drugiemu człowiekowi.
ISBN: 978-83-7915-514-9 Format: 200x285 mm Oprawa: miękka szyta

4.Gra Gorący Ziemniak Junior

Gra Gorący Ziemniak Junior to sprawdzian kto potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu? W tej grze jest tylko kilka chwil, by wymyślić błyskotliwą odpowiedź na pytanie i odrzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Aby wygrać pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz. Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. Zawartość pudełka: plansza, Gorący Ziemniak (w postaci kulki), 55 kart pytań, 4 pionki, bączek, instrukcja.

. Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Osiołek i gwiazdaKuferek świąteczny 2019Trzy gwiazdki szczęściaGra Gorący Ziemniak Junior

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.