• Baśnie zza siedmiu gór. Za górami i stepami
  • Maluję palcami. Jeż
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Wróżki ratują święta książka

Paczka bajeczna

Ocena: 5.00 (1 ocen)

Genialna Paczka bajeczna. W skład zestawu wchodzi:
1.Baśnie zza siedmiu gór. Za górami i stepami
2.Maluję palcami. Jeż
3.Kuferek świąteczny 2019
4.Wróżki ratują święta książka

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 23.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Baśnie zza siedmiu gór. Za górami i stepami

Za górami i lasami, za stepami i morzami... Zawsze i wszędzie ludzie opowiadają baśnie. W nich kryje się wiekowa mądrość człowieka, świata zwierząt i przyrody. To one podpowiadają, jak będąc mrówką, pokonać słonia, a z grajka przemienić się w księcia. Uczą, jak przygotować się do niezwykłej podróży, w jaką wyrusza każdy z nas. Poznaj niezwykłe opowieści z dalekich Chin i Indii, z Austrii, Węgier oraz Ukrainy o małym skrzypku, rozgadanym żółwiu, niesłuchającym przestróg kogutku, kociej i psiej naturze oraz kapryśnej królewnie.
ISBN: 978-83-7915-771-6 Format: 165x240 mm Objętość: 64 str. Oprawa: twarda Pierwsze wydanie: 2019

2.Maluję palcami. Jeż

Książki z serii Maluję Palcami zawierają zestaw pomysłów na ilustracje, które dziecko może wykonać, odbijając swoje dłonie na kartce i malując palcami. Zabawa, podczas której można się pobrudzić, wciąga i sprawia dziecku wiele radości, jednocześnie uczy rozpoznawania kolorów, a także nazewnictwa poszczególnych paluszków i części dłoni. Doskonali sprawność manualną i umiejętność odwzorowywania. To olbrzymia frajda nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.
ISBN: 978-83-7915-335-0 Format: 200x285 mm Objętość: 32 str. Oprawa: miękka szyta

3.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

4.Wróżki ratują święta książka

Trzy opowiadania osnute wokół najpiękniejszych chwil związanych z Bożym Narodzeniem. Wróżki ratują z tarapatów świętego Mikołaja, mały chłopiec marzy o prezencie, który wydaje się być nierealny, a księżycowy kamień zaprasza do baśniowej krainy. Choinka i prezenty, dziecięce marzenia i moc wzruszeń; baśniowy świat, który ubogaca dziecięcą wyobraźnię i subtelnie akcentuje wartość przyjaźni, wzajemnej pomocy i rodzinnego ciepła. Pogodna lektura na długie zimowe wieczory.
ISBN: 978-83-7915-786-0 Format: 165x240 mm Objętość: 64 str. Oprawa: twarda Pierwsze wydanie: 2019

Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Baśnie zza siedmiu gór. Za górami i stepamiMaluję palcami. JeżKuferek świąteczny 2019Wróżki ratują święta książka

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.