• Adaś książeczka
  • Kuferek świąteczny 2019
  • Ja sam! Pszczółka
  • Kapitan Nauka. Układanki malucha. Kształty. 1-3 lata (puzzle dwuelementowe)

Paczka Mikołajkowa dla dzieci 2+

Ocena: 1.44 (9 ocen)

Genialna Paczka Mikołajkowa dla dzieci 2+. W skład zestawu wchodzi:
1.Adaś książeczka
2.Kuferek świąteczny 2019
3.Ja sam! Pszczółka
4.Kapitan Nauka. Układanki malucha. Kształty. 1-3 lata (puzzle dwuelementowe)

Dostępność: Brak paczki. Mikołaj robi co może, aby pojawiły się ponownie:)
Dostawa: od 20 paczek bezpłatna. Do 19 paczek 20zł Kurier DPD

Cena: 21.00 zł/paczkę (brutto)

Szczegóły

Paczka Mikołajkowa składa się z:

1.Adaś książeczka

W domu Ali i Kuby pojawi się... bobas. A gu gu! A kuku! Brum, brum! Bam, bam! Czy Adaś polubi nowe zabawy? „Do Uszka Maluszka” dedykujemy wszystkim małym odkrywcom, którzy chcą poznawać świat pełen dźwięków! Za sprawą mnóstwa różnorodnych onomatopei dziecko będzie mogło usłyszeć otaczającą je rzeczywistość, a dzięki wyrazistym i uroczym ilustracjom dowie się, jak ona wygląda.
ISBN: 978-83-7915-479-1 Format: 200 X 190 mm Objętość: 10 str. Oprawa: sztywnostronicowa

2.Kuferek świąteczny 2019

To nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika pracowni Świętego Mikołaja, zadania do wykonania, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna oraz drzwi. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka:
Wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Dodatkowo wysokość daszku 5 cm. Wysokość rączki: 6 cm.

3.Ja sam! Pszczółka

zieci każdego dnia uczą się czegoś nowego. W wieku dwóch lat większość z nich uważa, że są już duże, samodzielne i chcą robić wszystko same. Seria książeczek dla dwulatków „Ja sam!” rozwija spostrzegawczość, zdolność kojarzenia, wyobraźnię. Możliwość kolorowania, uzupełniania i wklejania naklejek daje dodatkową satysfakcję i radość z samodzielnego wykonania ćwiczeń.
ISBN: 978-83-7437-792-8 Format: 200x285 mm Objętość: 16 str. Oprawa: miękka szyta

4.Kapitan Nauka. Układanki malucha. Kształty. 1-3 lata (puzzle dwuelementowe)

Układanki malucha Kształty to doskonały sposób na rozwijanie koordynacji oko – ręka dostosowany dla dzieci już od 1 roku życia. Wyszukiwanie kształtów na ilustracjach, dopasowywanie elementów, łączenie obrazków to tylko niektóre z działań, jakie może wykonywać maluch podczas zabawy z puzzlami.
Dzieci ćwiczą zdolności manualne, koncentrację i myślenie logiczne, a przy okazji doskonale się bawią. Kolorowe ilustracje zainteresują najmłodszych i zachęcą do fascynującej zabawy z rozpoznawaniem, nazywaniem i wskazywaniem kształtów.
Zestaw składa się z 10 dwuelementowych puzzli. Ilustracje przyciągają uwagę interesującą kreską i pięknymi barwami. Przyjazny rozmiar kart sprawdzi się nawet u rocznego dziecka, a trwała tekturka zagwarantuje zabawę na dłużej.
Układanki malucha zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą starannością i troską o bezpieczeństwo najmłodszych.


Do każdej paczki dołączony jest kuferek świąteczny. Zabawki nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.

Adaś książeczkaKuferek świąteczny 2019Ja sam! PszczółkaKapitan Nauka. Układanki malucha. Kształty. 1-3 lata (puzzle dwuelementowe)

© PaczkiMikolajkowe.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.